भागरथी हत्या प्रकरणमा प्रहरी हत्यारा नजिक, शंकास्पद एक जना पक्राउ

बैतडी बैतडीको दोगडाकेदार नगरपालिका–७ की १७ वर्षीया किशोरी भागरथी भट्टको  बलात्कारपछि हत्या भएको घटनामा एक जना शंकास्पद व्यक्ति पक्राउ परेका छन । सार्वजनिक पदमा रहेका एक व्यक्तिलाई कञ्चनपुरबाट पक्राउ गरेर बैतडी ल्याइएको प्रहरीले जनाएकाे छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय बैतडीले दिएकाे जानकारी अनुसार घटनामा उनको संलग्नता देखिने केही आधार भेटिएको छ । पक्राउ गरिएका व्यक्त्तीको शारीरको विभिन्न भागमा चिथोरिएको जस्तो चोट देखिएको छ ।  उनले रुखबाट लडेर घाउ भएको दाबी गरे पनि चिकित्सकले भने रुखबाट लडेको जस्तो नदेखिने बताएका छन् । वस्तुस्थितिले संकेत गरेपनि उनले अभियोग स्वीकार नगरेकाे प्रहरीकाे भनाई छ ।

जिल्ला अस्पताल, बैतडीमा गरिएको पोष्टमार्टमको प्र प्रहरीको म्यानुअल अनुसन्धानको अनुमान अनुसार भट्टको हत्या २ देखि ३ बजेको बीचमा भएको हो । स्रोतका अनुसार उनी २१ माघमा चार बजेतिर अपराधस्थल वरपरी देखिएका थिए ।उनले विगतमा पनि महिलाहरुमाथि दुर्व्यवहारजन्य गतिविधि गर्ने प्रयास गरेको पाइएको प्रहरी प्रहरी अनुसन्धान बाट खुलेकाे छ । भागरथी हत्या प्रकरणपछि भने उनी भारततिर भाग्न खोजेको प्रहरीको आशंका छ । प्रदेश प्रहरी प्रमुख डीआईजी उत्तम सुवेदी पनि घटनास्थल नजिकै रहेको प्रहरी चौकीमा बसेर अनुसन्धानको कमाण्ड र सुपरिवेक्षण गरिरहेका छन् ।

Loading...