सुदूरपश्चिम सरकारबाट बझाङका कुन पालिकालाई कति अनुदान ? (सूचीसहित)

बैतडी ; बझाङका १२ स्थानीय तहमध्ये सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारबाट सबैभन्दा बढी बजेट केदारस्युँ गाउँपालिकाले अनुदान प्राप्त गर्ने भएको छ । आगामी आर्थिक वर्षका लागि अन्तर सरकारी हस्तान्तरणबाट केदारस्युँले एक करोड ९० लाख ९ हजार अनुदान पाउने भएको हो।

यस्तै, मष्टा गाउँपालिकाले १ करोड ८० लाख ७७ हजार, बित्थडचिर गाउँपालिकाले १ करोड ८० लाख ४२ हजार, जयपृथ्वी नगरपालिकाले १ करोड ७५ लाख ९ हजार ,बुंगल नगरपालिकाले १ करोड ४५ लाख ७९ हजार प्राप्त गर्ने भएको छ ।यसैगरी थलरा गाउँपालिकाले १ करोड ३७ लाख २२ हजार , साइपाल गाउँपालिकाले १ करोड ३० लाख ४ हजार ,सुर्मा गाउँपालिकाले १ करोड २९ लाख ७६ हजार, खप्तडछान्ना गाउँपालिकाले १ करोड २८ लाख ,छविसपाथिभेरा गाउँपालिले १ करोड २४ लाख ६३ हजार ,दुर्गाथली गाउँपालिकाले १ करोड २० लाख ८८ हजार पाउने भएका छन् ।
सबैभन्दा कम तलकोट गाउँपालिकामा ९९ लाख ३४ हजार अनुदान पाउने भएको छ भने बुंगलमा समपुरक अनुदान शून्य रहेको छ।

आव २०७९र८० मा सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारबाट ‘अन्तर सरकारी हस्तान्तरण’ अन्तर्गत बझाङका स्थानीय तहमा आएको अनुदानको विवरण रू प्रति हजारमा

Loading...