Jayaprithvi Municipality

नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन बझाङले गर्‍याे संघीय निजामती ऐन जारीगर्न केन्द्रलाई दबाब दिने निर्णय

बझाङ। नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन जिल्ला कार्यसमिति बझाङले संघीय निजामती ऐन जारीगर्न केन्द्रलाई दबाब दिने निर्णय गरेको छ । आज शनिबार नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन जिल्ला कार्यसमिति बझाङको नियमित बैठकले संगठन सुदृढीकरण संगठन विस्तार र संघीय निजामती ऐन जारीगर्न केन्द्र लाई दबाब दिने निर्णय भएको नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन जिल्ला कार्यसमिति बझाङका सचिव मुकेश कुमार थापाले जानकारी दिनुभयो ।

आज शनिबार नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन जिल्ला कार्यसमिति बझाङका अध्यक्ष दिनेश बहादुर धामीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा नेकपा एमालेका जिल्ला उपसचिव सुरत बहादुर सिंह रहनुभएको थियो ।

विशिष्ट अथितिमा प्रदेश इन्चार्ज प्रकाश बहादुर खड्का,बझाङ इन्चार्ज  लक्ष्मी रावल लगायत अथितीमा जनवर्गीय संगठनका प्रमख तथा प्रतिनिधि , बझाङ जिल्ला भरिका संगठन प्रति आस्थावान कर्मचारीहरू उपस्थित रहनु भएको थियो ।

Purai Bungal
Bithadchir 2
Jayaprithivi
Loading...