सुदूरपश्चिमका कानूनमन्त्री सिंहको कोहलपुर मेडीकल कलेजमा उपचारको क्रममा मृत्यु

बझाङ । दुर्घटनामा परी सुदूरपश्चिम प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानूनमन्त्री पृथ्वीबहादुर सिंहको कोहलपुर मेडीकल कलेजमा उपचारको क्रममा निधन भएको छ । उनको उपचारको क्रममा साझँ ५ः ३३ बजे मृत्यु भएको अस्पताल स्रोतले जानकारी गराएको छ । दुर्घटनामा मन्त्री सहित उनकि श्रीमती अमृता सिंह र भाउजू जयादेवी सिहँ गरी ३ जनाकोे मृत्यु भएको छ । बाकी २ जनाको भने उपचार भईरहेको छ । घाइते पिएसओ प्रहरी सहायक हवल्दार दिपक भण्डारी र चालक धर्मराज जोशीको कोहलपुर मेडीकल कलेजमा उपचार भैरहेको डाक्टर राहुल डगौराले जानकारी दिनुभयो । मन्त्री सहित उनिहरुलाई उपचारका लागि एन ए ०६१ नम्बरको हिलिकप्टरबाट नेपालगन्ज लगिएको थियो ।
मन्त्री सवार सुपप्र ०१००१ झ ४८० नम्बरको गाडी डडेल्धुराबाट चैनपुर आउने क्रममा केदारस्युँ गाउँपालिकाको धारछडा भन्ने ठाउँमा दुर्घटना भई सडकबाट अन्दाजी ५० मिटर तल कालंगा खोला किनारमा खसेको थियो

Samajik
Bithadchir 2
Loading...