डिप्रोक्स लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले गर्यो स्थापना दिवसको अवसरमा विद्यार्थीलाई झोला वितरण

बझाङ ; बझाङ जिल्लामा संचालित एक लघुवितले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसरमा विध्यार्थीलाई झोला वितरण गरेको छ । डिप्रोक्स लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले २२ औं स्थापना दिवसको अवसरमा सामाजिक उत्तरदायित्व कार्यक्रम अन्तर्गत विध्यार्थीहलाई झोला वितरण गरेको हो । डिप्रोक्स लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेड शाखा कार्यालय बझाङले साेमबार एक कार्यक्रमका विच विध्यार्थीहरुलाई झोला वितरण गरेको छ । जयपृथ्वी नगरपालिका–३ पडेस स्थीत सरस्वती आधारभुत विधालयका ४५ जना छात्र छात्राहरुलाई झोला वितरण गरेको डिप्रोक्स लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेड शाखा कार्यालय बझाङका प्रवन्धक सरद शर्माले बताउनुभयो ।

विध्यालयका विद्यार्थीले स्कुल ब्याग अभावमा कापी किताब बोक्न समस्या भएकाले आगामी दिनमा अन्य विद्यालयहरुमा पनि झोला, स्टेशनरी लगायतका सामग्री वितरण गरिने शर्माले जानकारी दिनुभयो । संस्थाले विध्यार्थीहरुलाई झोला वितरण गरेपछी विध्यालयले राम्रो काम गरेको भन्दै संस्थालाई धन्यवाद समेत दिएको छ ।

Loading...